پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
مسئول قرارگاه مردمی اربعین قم خبر داد:
میزبانی از ٦٥ هزار زائر غیر ایرانی در قرارگاه اربعین قم
مسئول قرارگاه مردمی اربعین قم با اشاره به حضور زائرانی از کشورهای مختلف در شهر قم گفت: تاکنون میزبان بیش از هزار زائر غیر ایرانی در قرارگاه اربعین قم بودیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،  مهدی قربانی کرم طی گفت و گویی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات زیرساختی مصلی قم موضوع فاضلاب بود، اظهار کرد: به دلیل نبود شبکه فاضلاب و عدم اتصال آن به فاضلاب شهری چه سال گذشته و چه امسال برای میزبانی از زائران اربعین با مشکلات زیادی مواجه بودیم.
وی ادامه داد: روزانه سه تا چهار تانکر که هرکدام ۹۰۰ هزار تومان هزینه داشت فاضلاب مصلی را تخلیه می‌کردند که وضعیت ناخوشایندی را رقم می‌زد.
مسئول قرارگاه مردمی اربعین قم یادآور شد: شرکت آب و فاضلاب و شهرداری قم برای رفع این مشکل دست‌به‌دست هم دادند و درحرکتی جهادی کاری که حداقل انجام آن‌یک ماه زمان نیاز داشت را در دو روز انجام دادند تا این مشکل که خللی در میزبانی از زائران اربعین ایجاد کرده بود رفع شود.
قربانی کرم گفت: از نیروهای شهرداری، آب و فاضلاب که برای رفع این مشکل سخت تلاش کردند و دیگر مسئولین استان که برای رفع این مشکل با قرارگاه اربعین همکاری کردند سپاسگزاری می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه در طول فعالیت ۱۰ روزه قرارگاه اربعین بالغ‌ بر ٦٥ هزار زائر از کشورهای پاکستان، ایران، آذربایجان، افغانستان، هند، ترکیه، روسیه، سوئد، اتریش و تایلند اسکان و پذیرایی شدند، خاطرنشان کرد: حضور زائران غیر ایرانی در قرارگاه اربعین ۳۷ و شش دهم درصد نسبت به سال گذشته افزایش‌یافته است.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها