پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹
۷۱ دانش آموز قمی به مرحله کشوری مسابقات قرآن اعزام می‌شوند
کارشناس قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان قم از اعزام ۷۱ دانش آموز قمی به مرحله کشوری مسابقات قرآن دانش آموزی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، میلاد رستگار  با بیان اینکه مرحله استانی مسابقات دانش آموزی قرآن کریم در اسفندماه برگزار شد، گفت: دوره‌های آمادگی مرحله کشوری مسابقات قرآن دانش آموزی در دارالقرآن امیرالمومنین (ع) در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه ۷۱ نفر به مسابقات کشوری قرآن کریم از قم اعزام می‌شوند، افزود: ۱۴۲ نفر برای شرکت در دوره آمادگی مسابقات کشوری دعوت شده‌اند و شامل ۲ نفر اول در هر رشته می‌شود که با اساتید در مرحله آموزشی در حال تمرین هستند و مرحله فینال برگزار شده و یک نفر از هر رشته به مرحله کشوری راه می‌یابد.

کارشناس قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان قم بیان کرد: مرحله کشوری مسابقات قرآن دانش آموزی در نیمه دوم تیرماه و اول مردادماه امسال برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات هم خوانی دارالقرآن‌های استان قم، افزود: از میان دانش آموزانی که در دارالقرآن‌ها حضور دارند گروه‌های پنج تا هفت نفره تشکیل شده و به همخوانی قرآن و همسرایی فارسی و عربی می‌پردازند.

رستگار ادامه داد: داوری گروه دختران برگزار شده اما داوری گروه پسران در ماه رمضان در حال انجام است.

وی بیان کرد: ۱۴ دارالقرآن در استان قم داریم که چهار گروه دختر و چهار گروه پسر در این مسابقات شرکت کرده‌اند و مرحله استانی در حال برگزاری است.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها