شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
مهندس صدری خبر داد:
۶۳ درصد از قبوض کاغذی تلفن ثابت تاکنون در سراسر کشور حذف شده است
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با ارائه گزارشی از روند حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت در سراسر کشور اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته همزمان با اطلاع رسانی مستمر و موثر به مشتریان، مجموعا ۶۳ درصد از قبوض کاغذی تلفن ثابت، تاکنون به طور کامل در سراسر کشور حذف شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،  ، مهندس سید مجید صدری ضمن تشریح جزئیات پروسه حذف قبوض اضافه کرد: در ده استان، قبوض کاغذی از سیکل دوم سال جاری به صورت کامل حذف شده است و حذف قبوض کاغذی در استان‌های باقی مانده با توجه به سیاست‌های مبتنی بر تحقق دولت الکترونیک در برنامه آتی شرکت قرار دارد.

وی افزود: تاکنون در استان های فارس، خوزستان، قزوین، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمانشاه، کرمان، گیلان، لرستان و هرمزگان تمام قبوض کاغذی به طور کامل حذف شده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: در استان های باقی مانده نیز به صورت میانگین از ۴۰ تا ۸۰ درصد قبوض در دوره دوم حذف شده و در سیکل سوم سال جاری، همزمان با اعلام کارکرد در مهرماه، در هیچ استانی قبوض کاغذی چاپ نخواهد شد.

وی یادآور شد: در راستای نهادینه سازی و تحقق فرایند‌های دولت الکترونیک از حدود ۲۸ میلیون مشترک فعال ، قبض ۶۳ درصد از مشتریان حذف شده و قبوض حدود ده میلیون مشترک باقی مانده نیز تا دوره بعد حذف می شود.

مهندس سیدمجید صدری با تاکیدبر استفاده بهینه از تمام ظرفیت‌های دولت الکترونیک خاطرنشان کرد: با توجه به ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی، شرکت مخابرات ایران، قبوض کاغذی کارکرد هزینه تلفن ثابت مشترکین را در تمام استان‌ها و مناطق مخابراتی حذف می‌کند.

وی افزود: تمام مشتریان تلفن ثابت در سراسر کشور از این پس می‌توانند با تماس با سامانه ۲۰۰۰ به صورت شبانه روزی از خدمات پرداخت قبوض خود استفاده کنند.

مهندس سید مجید صدری ادامه داد: وب سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir و کد ussd*۲۰۲۰# در اختیار تمام مشتریان قرار دارد و مخاطبان در سراسر کشور می‌توانند ضمن دریافت کارکرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه‌ای، از همان طریق نسبت به پرداخت اقدام نمایند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، ساده سازی ارائه خدمات به مشتریان در کمترین زمان و افزایش سرعت وشفاف بودن عملکرد کلیه امور مربوط به دریافت وپرداخت قبوض را از مزایای مهم حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت عنوان کرد.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها