دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
اجرای عملیات بازیافت سرد آسفالت در محور راهجرد-سلفچگان
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم گفت: بازیافت سرد آسفالت محور راهجرد سلفچگان برای نخستین بار در استان قم صورت می‌گیرد و برای 8کیلومتر از این محور 9 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، اکبر سلیمیان ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان قم با اشاره به وضعیت هزینه آسفالت در کشور اظهار کرد: هر کیلومتر آسفالت 50 تن قیر نیاز دارد و هزینه هر یک کیلومتر آسفالت 200 میلیون تومان است، در حالی که طی سال جاری یک تن قیر به اداره راهداری استان قم تحویل داده نشده است.

وی با بیان اینکه گاهی حمل و نقل در اتوبان قم-تهران در روز 100 هزار خودرو می رسد ادامه داد: چهار هزار پل در محورهای استان قم داریم و راهداران استان به صورت شبانه روزی در این محورها فعال هستند. 

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم افزود: برای کاهش هزینه‌ها اقداماتی همچون لکه گیری را به صورت امانی انجام می‌دهیم، در حالی که این اقدامات در گذشته به صورت پیمانی صورت می‌گرفت.

سلیمیان با اشاره به بدهی اداره راهداری استان قم به پیمانکاران تصریح کرد: با این وجود پیمانکاران به اقدامات خود در محورهای استان ادامه می‌دهند، اوراق خزانه سه سال را به پیمانکاران می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد: بازیافت سرد آسفالت محور راهجرد سلفچگان برای نخستین بار در استان قم صورت می‌گیرد و برای 8کیلومتر از این محور 9 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها