دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم:
تیم ستارگان ورامین را در قم شکست خواهیم داد
سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم در لیگ برتر فوتسال گفت: برای کسب سه امتیاز بازی و فراموش کردن شکست تلخ هفته گذشته مقابل تیم اهورای بهبهان، با برنامه ریزی منسجم و پیاده کردن تاکتیک فنی بازیکنان در زمین مسابقه، تیم ستارگان ورامین را شکست خواهیم داد و پیروزی در این مسابقه را دور از دسترس نمی دانیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، سید مهدی غیاثی  روز پنجشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: تیم فوتسال محمد سیمای قم روز جمعه هفته جاری در سالن شهید حیدریان قم میزبان تیم ستارگان ورامین است و از مردم قم و تماشاگران پرشور برای حضور در سالن و تشویق نماینده قم در لیگ برتر فوتسال، دعوت می کنم.
وی ادامه داد: متاسفانه تیم هفته گذشته با وجود بازی قابل قبول بازیکنان، ۲ بر ۱ در بهبهان مغلوب اهورا شد که در آن مسابقه تحت هیچ شرایطی مستحق شکست نبودیم.
غیاثی گفت: در بازی مقابل اهورا دو بازیکن کلیدی تیم مانند ناصر اطمینان و روح الله ایثاری به دلیل مصدومیت حضور نداشتند ولی در بازی مقابل ستارگان ورامین حضور دارند و به تماشاگران قول می دهم بازی روز جمعه را با قاطعیت پیروز خواهیم شد.
وی با اشاره به اینکه تیم قم با مشکل مالی مواجه است، گفت: هر چند نام تیم سوهان محمد سیما است ولی حدود ۴۰ درصد هزینه ها را تامین می کنند و تیم قم ۶۰ درصد با مشکل مالی مواجه است.
غیاثی از استانداری قم، شهردار، اعضای شورای شهر و سایر مدیران ارشاد استان و نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی درخواست کرد که تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مالی تیم به کار گیرند.
وی گفت: اعضای تیم با استاندار قم دیدار کردند و وی با روی باز از تیم استقبال و قول هایی برای بهبود وضعیت تیم دادند و قرار است با شهردار و سایر مسئولان نیز دیدارهایی صورت گیرد.
وی ادامه داد: سال گذشته نمایندگان قم بویژه آقای امیرآبادی فراهانی حمایت های زیادی از تیم داشتند و قطعا امسال نیز تیم را تنها نمی گذارد.
غیاثی یادآورشد: اگر از تیم سوهان محمد سیمای قم حمایت نشود ممکن است همین نتایجی که تاکنون گرفته ایم را نتوانیم در آینده کسب کنیم.
وی گفت: ما دو بازی در استان قم مقابل ارژن فارس و گیتی پسند اصفهان انجام دادیم که حضور تماشاگران در سالن مسابقه پرشور بود و امید است در بازی های آینده نیز حامی تیم خود باشند.
تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم هم اکنون با دو برد، دو باخت و یک تساوی و با ۷ امتیاز از مجموع پنج مسابقه در رده ششم جدول قرار دارد.
تیم ستارگان ورامین نیز با کسب همین نتایج ولی با تفاضل گل کمتر در رتبه نهم قرار دارد.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها