چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
مدیر دارالقرآن امام علی(ع) قم:
زمینه ورود افراد دلسوز به آموزش و پرورش فراهم شود
مدیر دارالقرآن امام علی(ع) قم، با بیان اینکه سالم سازی نسل آینده جز در گرو توجه به آموزش و پرورش نیست گفت: باید زمینه ورود افراد دلسوز، متعهد و متدین در آموزش و پرورش فراهم شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، مرتضی نجفی قدسی جمعه شب در آئین افتتاح ساختمان جدید دارالقران امام علی(ع) در جوار بیت مرحوم علامه طباطبایی در قم، اظهار داشت: استفاده از روحانیون در راس آموزش و پرورش موجب کمک به تربیت و پرورش بهتر کودکان را فراهم می کند.
وی ادامه داد: نتیجه بی توجهی به آموزش و پرورش، کلیپی بود که در فضای برخی مدارس کشور منتشر شد و انسان از الفاظ به کارگرفته شده در این کلیپ شرم می کند.
مدیر دارالقرآن امام علی(ع) قم، آموزش و پرورش را محل تربیت نسل آینده دانست و گفت: باید افراد دلسوز توجه بیشتری به آموزش و پرورش داشته باشند.
وی درادامه با بیان اینکه 35 هزار مسجد از 75 هزار مسجد موجود در کشور فاقد امام جماعت است گفت: مساجد به دلیل اینکه تمام کودکان و قشرهای مختلف در آن حضور می یابند باید مورد توجه و تاکید جدی تر باشد.
وی با بیان اینکه ربیع و بهار قرآن ماه رمضان است گفت: رمضان ماه عبادت و بندگی به درگاه معبود است و باید از فیوض های این ماه برای دعا و مناجات و ارتباط با معبود نهایت استفاده را کرد.
نجفی قدسی با اشاره به افتتاح ساختمان جدید دارالقرآن امام علی(ع) افزود: این ساختمان که در کنار بیت مرحوم علامه طباطبایی(ره) ساخته و به این مجموعه افزوده شده است علاوه بر سالن جلسات دارای چندین کلاس های درس نیز است که در توسعه فعالیت های این مرکز قرآنی کمک شایانی می کند.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها