شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
شورا تجلی حضور و مشارکت مردم در اداره جامعه است
شهردار قم ضمن تبریک سالروز پیام تاریخی امام(ره) مبنی بر تشکیل شوراهای شهر و روستا گفت: شورا تجلی حضور و مشارکت مردم در اداره جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،  در ابتدای نود و سومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که عصر امروز در ساختمان شهید باکری برگزار شد، بیانیه شهردار قم در خصوص سالروز پیام تاریخی امام(ره) مبنی بر تشکیل شوراهای شهر و روستا قرائت شد.

در این بیانیه آمده است: فصل هفتم قانون اساسی جمهوری اسلامی به مساله شوراها اختصاص یافته و در این بخش اداره شهرها و روستاها برای پیشبرد سریع برنامه های اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، آموزشی و بسیاری از امور از طریق مردم و منتخبان مردم واگذار شده است.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: یکی از مسائل مهم در اداره شهرها و روستاها را استفاده از ظرفیت مردم است و این مهم در قالب شوراهای شهر و روستا که با رای مردم شکل می گیرد به بهترین شکل محقق می شود تا مردم در آبادی شهر و روستاهی خود سهیم باشند.

در این بیانیه آمده است: اعضای شورای اسلامی شهر قم با تکیه بر روحیه جهادی، خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و در این مسیر می کوشند تا شکوفایی هر چه بیشتر این مرز و بوم را رقم بزنند.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها