پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹
مظنونان فروش گوسفند مرده در شیراز دستگیر شدند
قم فوری:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،معاون دادستان عمومی و انقلاب و سرپرست دادسرای ناحیه ٢ شیراز گفت: برخلاف اخبار منتشر شده، تنها 2 نفر به عنوان مظنونان پرونده فروش گوسفند مرده شناخته شده اند که این افراد دستگیر شده و در اختیار مقامات قضایی قرار گرفته اند.

جمشید فرهادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر خرید گوسفند مرده توسط قصابی در منطقه بیدزرد در جنوب شیراز این موضوع به سرعت در دستور کار مقامات قضایی قرار گرفت و 2 نفر که یکی عرضه کننده و دیگری قصاب بود شناسایی و توسط ماموران دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: در فیلم انتشار یافته، سه نفر در تصویر مشاهده می شوند اما بر اساس صحبت هایی که صورت گرفته و دعوتی که از نفر سوم صورت گرفت مشخص شد که این فرد مصرف کننده بوده و هیچ گونه تاثیری در عرضه این محصول معیوب ندارد.
فرهادی بیان کرد: عرضه کنندگان دستگیر شدند و محل کسب این افراد نیز با دستور قضایی تعطیل شده است.
معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز اضافه کرد: بر اساس ماده 688 کتاب پنجم تعزیزات قانون مجازات اسلامی به اتهام این افراد در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.
وی اظهار داشت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده جرایم مختلف با اطلاع رسانی به مقامات، مراتب را به اطلاع مسئولان برسانند تا برخورد قانونی مناسبی با این جرایم صورت گیرد.
بیدزرد، روستایی در جنوب شیراز در جاده ارتباطی فسا است و برخی مردم برای خرید گوشت دام زنده با توجه به وجود قصابی های متعدد به آنجا مراجعه می کنند.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها