يكشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری قم:
ورودی‌های شهر از لحاظ بصری و زیباسازی ساماندهی می‌شود/ فراخوان شهرنگار 2 انجام شده است
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم با اشاره به اهمیت ساماندهی منظر شهری، گفت: ورودی‌های شهر ازلحاظ بصری و زیباسازی ساماندهی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،سید محمد موسوی منش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس برنامه از پیش تعیین‌شده از سوی شورای اسلامی شهر قم اصلاح سیما و منظر شهری در دستور کار قرار دارد.
وی ادامه داد: طرح ایجاد هنرهای شهری منطبق بر شاخص‌های هنر اسلامی، توسعه آبنماهاو... ساماندهی مبلمان های شهری با برنامه‌ریزی دقیق در حال انجام است.
موسوی منش به برگزاری فراخوان‌های مختلف برای جداره‌های شهری اشاره کرد و بیان داشت: موضوع فراخوان بر اساس تجربیاتی که از سایر کلان‌شهرها داشتیم صورت گرفته و در این زمینه مطالعات کافی شده است.
ارسال 2350اثر در شهر نگار 1
وی به برگزاری فراخوان شهر نگار 1 اشاره کرد و گفت: در این فراخوان 2350 اثر به دبیرخانه واصل شد که در نوع خود بی‌نظیر بود به‌طوری‌که توانستیم به اهداف خود در این زمینه برسیم.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم افزود: هنرمندان بومی در استان قم صاحب سبک و اثر هستند اما در فراخوان قبلی استقبال کمی از این فراخوان داشتند و انتظار داریم در این مرحله حضور جدی داشته باشند.
وی ادامه داد: مهم‌ترین موضوعات فراخوان استقبال از بهار، تولد دوباره طبیعت، سفره هفت‌سین است که البته علاوه بر این 15 موضوع دیگر نیز در فراخوان وجود دارد.
مهلت ارسال آثار تا 5بهمن ماه می باشد
موسوی منش بابیان این‌که 7 نفر از اساتید کشوری و استانی هیئت‌داوران را تشکیل می‌دهند، ابراز داشت: مهلت ارسال آثار تا تاریخ 5 بهمن می‌باشد و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خودشان را به پست الکترونیکی سازمان به آدرس zibasazi.qom@gmail.com ارسال کنند.
وی خاطرنشان کرد: المان‌های نوروز و مناسبتی موقتی هستند اما تمام سعی سازمان این است که این المان‌ها چندوجهی بوده و باگذشت زمان در سطح شهر باقی بمانند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم تصریح کرد: ساماندهی فضای شهری به‌خصوص در ورودی‌های شهری را موردتوجه قرار داده و در آینده نزدیک تمامی ورودی‌های شهری ازلحاظ بصری و زیباسازی ساماندهی می‌شوند.
وی در خصوص تبلیغات شهری نیز اظهار داشت: تبلیغات اصناف به دلیل این‌که ملک شخصی است شهرداری تنها ضوابط را تعیین می‌کنیم و تأیید محتوای آن با سازمان ارشاد است.
موسوی منش تأکید کرد: تبلیغات محیطی در اختیار شهرداری است که به همین منظور سازه‌هایی را در سطح شهر تعبیه کرده است اما بااین‌حال محتوا این تبلیغات نیز باید به تأیید ارشاد برسد.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها