شنبه ۴ تير ۱۴۰۱
سرپرست دادستان عمومی و انقلاب پردیسان قم:
خدمات ارزشمند پرستاران با پاداش مادی قابل جبران نیست
سرپرست دادستان عمومی و انقلاب پردیسان قم به همراه تعدادی از مسئولین و فرمانده هان پاسگاههای نیروی انتظامی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان امام رضا (ع) با اهداءگل از زحمات پرستاران قدردانی نمودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان استان قم حمزه زارعی سرپرست دادستان عمومی و انقلاب پردیسان قم در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان امام رضا (ع)  ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: خدمات ارزشمند پرستاری فقط با مادیات قابل جبران نیست و امیدوراریم خداوند متعال پاداش معنوی شایسته ای به شما عنایت بفرماید.

سرپرست دادستان عمومی و انقلاب پردیسان قم در ادامه اظهار داشت:من و همکارانم وظیفه  دانستیم با تعدادی از همکاران نیروی انتظامی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب و روز پرستار برای عرض خدا قوت حضور یابیم و از زحمات پرستاران بیمارستان امام رضا (ع) برای بیماران قدردانی نماییم و امیدواریم با الگو قراردادن   بانوی کربلا حضرت زینب کبری (س)  در تمامی شئونات زندگی همواره موفق و موید باشید.

گفتنی است سرپرست دادستانی به همراه تعدادی از مسئولین و فرمانده هان پاسگاههای نیروی انتظامی با حضور در بخش های مختلف  با اهداءگل از زحمات وخدمات پرستاران قدرردانی نمودند.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها