شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
نقش مشاوران و مددکاران پلیس در ایجاد امنیت و آرامش بر کسی پوشیده نیست
فرمانده انتظامی شهرستان قم تاکید کرد: نقش مشاوران و مددکاران پلیس در ایجاد امنیت و آرامش در جامعه، بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری،به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مراد حسین جعفریان در کنفرانس علمی-تخصصی مبانی و اصول اخلاق حرفه ای در مشاوره و روان شناسی در جمع مشاوران و مددکاران دوایر مشاوره و مددکاری کلانتری ها و پاسگاه های فرماندهی انتظامی استان قم به مبانی و اصول اخلاق حرفه ای در این حوزه اشاره کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان قم با بیان این که نقش مشاوران و مددکاران پلیس در ارتقاء امنیت بر کسی پوشیده نیست، اقدامات دوایر مشاوره را موجب امنیت و آرامش در جامعه دانست و بر ضرورت ایراد سخنرانی با محوریت آموزش همگانی و همچنین لزوم برگزاری جلسات و کارگاه های آموزشی توسط مشاوران را مهم ارزیابی کرد.
سرهنگ جعفریان با اشاره به این که مردم امروز پلیس را به عنوان مأمن و پناهگاه خود می شناسند، دوایر مشاوره و مددکاری کلانتری ها را از جمله بهترین و قابل اعتمادترین دوایر برشمرد.
فرمانده انتظامی شهرستان قم با بیان این که افراد برجسته علمی در دوایر مشاوه و مددکاری کلانتری ها و پاسگاه های قم در حال خدمت رسانی به همشهریان هستند، پیشگیری از جرایم، ایجاد احساس امنیت و کاهش پرونده های قضائی را از جمله اقدامات موثر مشاوران و مددکاران پلیس دانست.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها