پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
آغاز عملیات اجرایی پروژه بازسازی خط آهن ساقه- گارمانوری قم
مدیر کل راه آهن قم از اجرای پروژه بازسازی هفت کلومتر خط ریلی ساقه – گارمانوری راه آهن قم با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 800 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فوری، به نقل از  روابط عمومی اداره کل راه اهن قم محسن اعتماد در آئین آغازین عملیات اجرایی پروژه مذکور ضمن اشاره  به اینکه این پروژه از اهمیت بسزایی در تردد و ایمنی  قطار های باری و مسافری برخوردار است افزود: هدف از باز سازی این خط ، افزایش ایمنی سیر و حرکت قطار ها ،افزایش سرعت قطار های باری وافزایش سرعت بازرگانی در راستای حمایت از صاحبان بار است.

وی یادآور شد:با باز سازی و بهره برداری از این خط مدت زمان سیر قطار های باری محور جنوب  کاهش یافته و در هزینه های تعمیر و نگهداری  صرفه جویی چشمگیری صورت خواهدگرفت.

محسن اعتماد با اشاره به اینکه مدت زمان  اجرای پروژه دو ماه خواهد بود عنوان کرد:این پروژه از ایستگاه راه آهن ساقه شروع و به ایستگاه گامانوری که یکی از ایستگاههای مهم راه آهن قم است  ختم خواهد شد و ظرف دو ماه آینده به  بهره برداری خواهد رسید .

وی از مزیت های دیگر این پروژه را رفع گلوگاههای ظرفیتی به دلیل افزایش سرعت بلاک و کاهش توقفات وافزایش ایمنی سیر قطارها و افزایش سرعت بازرگانی دانست.

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرين عناوين
پربازديدها
پربحث ترین ها